Aby zmienić cokolwiek, zmień myślenie- magia podświadomości.

Jak to się dzieje, że niektórzy ludzie przyciągają wspaniałe rzeczy do swojego życia łatwo i jakby naturalnie, a inni muszą walczyć o jakikolwiek mały sukces, a czasem pomimo ogromnych wysiłków i tak go nie osiągają?

Kluczem może być podświadomość, a konkretniej przekonania, jakie mamy w niej zakodowane. Mogą sprzyjać sukcesom, albo je sabotować. Jak wykorzystać działanie podświadomości w praktyce i lepiej zrozumieć prawa, które nią rządzą?

Doświadczenia tysięcy ludzi każą mi uwierzyć, że to, czego większość z nas chce mieć:

  1. Pieniądze i bezpieczeństwo finansowe
  2. Szczęście i spokój ducha
  3. Zdrowie i dużo energii

Mocno wierzę, że możemy (a nawet powinniśmy) urzeczywistnić te cele w naszym życiu osobistym, a dzieje się to dzięki odpowiednim nawykom myślowym, które rzecz jasna pchają nas do działania.

Kiedy zaczniemy prawidłowo myśleć te rzeczy  się staną! Muszą się wydarzyć! Działają tu potężne podstawowe prawa!

Kiedy zaczynamy dobrze myśleć, łatwo jest wykorzystać naszą podświadomą moc, aby pracowała dla nas przez 24 godziny. Prawa te działają z matematyczną dokładnością. Będą pracować dla ciebie, dla mnie, dla każdego, kto zatrzyma się wystarczająco długo, aby zbadać sprawę i przystąpić do zaplanowanego działania.
Zanim prawa zaczną dla nas pracować, musimy być świadomi! To nie są moje prawa — są twoje — należą do tych, którzy zatrzymają się wystarczająco długo, by pomyśleć, przeanalizować i działać!

Kontroluj moc swojej podświadomości, a będziesz mieć pozytywną kontrolę nad własnym życiem! To centrum kontroli wpływu.
Kolejne często zadawane pytanie brzmi: „Czy wykorzystanie i kontrola podświadomej mocy jest nauką?” Tak jest! Opiera się na wiedzy i badaniach gromadzonych od pokoleń. Ma swoje korzenie w naukach medycznych, psychiatrii, psycholog-ii i stosunkach międzyludzkich. Jego zastosowanie jest jednak osobiste i intymne dla każdego z nas. Aby zastosować tę naukę we własnym życiu, pod własnym przewodnictwem, wystarczy zrozumienie podstawowych zasad.
To współczesna tragedia widzieć, jak porządni ludzie nie urzeczywistniają swoich planów. Każdego roku widzę ich tysiące. Z pozoru wydają się mieć „wszystko” – a jednak zawodzą.

Ludzie ponoszą porażkę, ponieważ „rzeczy” nie działają dobrze „wewnątrz” nich. Kiedy nasze myślenie i uczucia są złe — wtedy całkowicie uniemożliwiamy prawidłowe działanie „rzeczy” na „zewnątrz”. Wystarczy trochę przemyśleń i badań, aby udowodnić to ponad wszelką wątpliwość.
Sukces i bogactwo pochodzą z wewnątrz.
Nie możesz zużyć tej mocy. W rzeczywistości im bardziej będziesz jej używać w pozytywny sposób, tym lepiej będzie służyła. Nie ma specjalnego czasu, aby ją wykorzystywać. Jest do codziennego użytku. Powinna być tak samo częścią twojego życia, jak budzenie się, spanie, jedzenie. Jest to całkowicie naturalna siła — dostosowująca się do każdej twojej potrzeby i pragnienia.

Ci, którzy rozumieją duchowe siły, wnoszące w ich życie pocieszającą wiarę, polegają na podświadomej mocy. Wiara musi być w człowieku. Żyje w podświadomości. Ci, którzy mają wiedzę, służącą im pozytywnie, są również zależni od podświadomej mocy w sobie – i postępują odpowiednio. Spokój umysłu pochodzi z wiary, zrozumienia i wiedzy skupionej w podświadomości.
Podświadomość jest głównym motywatorem. Pod kontrolą i pod kierownictwem wyeliminuje zmęczenie, szarość i chęć odłożenia rzeczy na „jutro”. Umieści wszystkie cele w Twoim zasięgu i z pewnością zaprowadzi Cię do nich.

Pieniądze, których potrzebujesz w swoim życiu, nie są wypłatą ani minimalnym dochodem, który po prostu pozwala ci „przeżyć”. Pieniądze, których naprawdę potrzebujesz, to te, które możesz wymienić na rzeczy przez ciebie chciane, a nie tylko. Potrzebne, pieniądze na te „dodatki”, na które zasługujesz — na prawdziwe bezpieczeństwo, na rozwój. Twoja podświadomość ma moc sprawiania, że wszystkie te rzeczy są dla Ciebie tak ważne, że zdobycie za nie pieniędzy staje się pewnym, pozytywnym działaniem. Z twoją podświadomością, im większy obraz ustawisz tam jako pierwszy, tym większe z pewnością będą wyniki końcowe.
Włącz swoją podświadomą moc! Jest to odpowiedź na pytanie o jedyny rodzaj życia, który naprawdę warto żyć.