Korepetycje , kurs on-line
10-09-2012, 09:13 AM
Post: #1
Korepetycje , kurs on-line
SZkoła Języków Obcych Shamrock oferuje najtańsze kursy jezykowe (korepetycje) na rynku na wszytskich poziomach nauczania. Uczymy on-line - wystarczy komputer z podłączeniem do internetu i zainstalowany komunikator ( np. Skype). Uczysz sie w domu lub w dowolnym miejscu na całym swiecie. Nie tracisz czasu ani pieniedzy na dojazdy do szkoły nie musisz tez przerywac nauki z powodu wyjazdu lub opieki nad dzieckiem. Zajecia prowadzone sa przez wykfalifikowanych lektorów. W naszej szkole kazdy słuchacz sam ustala godziny zajęć jak również zakres materiału, który chciałby opanować. Poniewaz zajecia odbywaja sie indywidualnie uwaga lektora maksymalnie skupiona jest na uczniu, a co za tym idzie czas lekcji wykorzystany jest optymalnie.Smile
Oferta edukacyjna dostosowana jest do potzreb klienta. Oferujemy kursy dla dzieci, egzaminacyjne, maturalne, standardowe i konwersacyjne. Nasze kursy nie mają ram czasowych, możesz rozpocząć naukę w dowolnym dla siebie momencie i na okreslony przez siebie czas.. Wykupujesz tyle lekcji ile potzrebujesz i tylko za tyle płacisz. Jesli nie korzystałeś nigdy z takiej formy nauki proponujemy lekcje próbną za 1 zł.
Więcej informacji uzyskacie pod numerem gg 28643507 od 8.00 do 16.00 oraz na stronie http://www.szkola-shamrock.pl/.
Zapraszamy!
Sponsor
06-14-2013, 04:18 PM
Post: #2
RE: Korepetycje , kurs on-line
Zaproponuję te korepetycje angielski Łódź.
Muszę powiedzieć że Pani Julia ma fajne metody nauki, które do mnie przemawiają.
08-25-2014, 09:32 PM
Post: #3
RE: Korepetycje , kurs on-line
Jeśli chodzi o temat kursu on-line ja polecam wszystkim : http://www.chatterbox.pl
To świetnie miejsce do poczynienia znaczącego progresu w procesie kształcenia się. Serdecznie polecam.
08-28-2014, 09:34 PM
Post: #4
RE: Korepetycje , kurs on-line
Moim zdaniem przez Skype nie nauczymy się aż tyle co podczas lekcji face to face z nauczycielem. Zresztą mnie na przykład uczenie języków obcych z pomocą komputera męczy niezwykle. Swoje dzieci w przyszłości także wolałabym wysłać na dodatkowe lekcje angielskiego, gdzie jakaś osoba z pasją i zaangażowaniem przekaże im zdobytą przez siebie wiedzę niż dawać im do dyspozycji kupione w sklepie programy multimedialne, które nie zastąpią im interakcji z żywym człowiekiem.


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  List na korepetycje z języka angielskiego Martynos 1 299 01-20-2010 09:11 PM
Ostatni post: Martynos
  Korepetycje korepetycje 1 121 04-10-2009 01:09 PM
Ostatni post: korepetycje

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości